17.9.2007

17. září 2007 v 20:34 | Janee =), Jei_Jei |  Můj diář
Lidi... Čááááááááááw!!

Jak se máte? co furt všichni robite?? Mno jako já jsem dneska byla zase ve škole xD... Jak jinak mno... Ae jako (ne?)byla sranda... Jsem seděla s Aďou, bo Kulička chyběla xD... Lol jsme kecaly... A nedávaly pozor... Mě v čejáku vylolala známá hodná p.uč. V.
Mno a já jsem napsala 3 věty: Sněží. Vločky jsou velké. Venku je mnoho sněhu.
Loool asi jako se už thěší na zimu... xD... Loool ae jako tělák.. Zabijačka... Jako jsme běhali na čas a já mám 10:47 vteřin a jako prej nad 10 neni 1... Jako tho tham několik holek má minimálně 3 xD...
Hey lidi.. Zítra jsme měli psát písemku, jenomže úča je (asi?) namocná mno a máme supl.. Thakže si zase pudem ošahávat počítače xD... Ptže jak jsme měli supl na fyziku, thak jsme si šli ošahávat compy... Thakže hodina volno xD... Looool já nemůžu.... Do školy se netěšim, spolužák a sestřenice si ze mě dělali srandu :-P =/ xD... Chjo jako že já věřim všemu... xD...

Lol lidi pomoc xD... Já nechcu do školy... Asi zase pudu na 7, nefim jako.. Minulej tejden jsme šli na 7 jak bylo domluveno, že tho bude thak celej rok mno... Mno a úča onemocněla a nic nám neřekla picha.. Thakže jako jsme šli zase dom... Tho jakože nasere, ae ne mě, která bydlí asi 10 mentrů od školy xD... Ae jako fakt, někdy vám tho vyfotim..

Thakže jsem zase vykecávala o škole. NMo jak jsem přišla domů, thak jsem koukala na čt2 na Bibi (xD) mno a pak jsem šla na comp... Najednou byl večer a je už půl 9... Chjo zas hodin xD.... Nebudu kecat hovadiny... Stejnak thu nemám moc příznivců xD (lol ae nefa...xD hlavně že si můžu kecat jenom sama pro sebe..)

Mno thak se mějte lidi a užívejte si život na plný koule ;)
Janee =) alias Jei Jei
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znáš mě (Janee =))?

Znám
Neznám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama