Příběh

18. srpna 2007 v 13:35 | Janee =), Jei_Jei |  Ode mě
Thu povídku jsem napsala, ae není theda nic moc... Začátek je pravdivej... Akor do velkejch prázdnin, pak je tho všechno vymyšlený... Moc se mi tho nelíbí, ptže konec je useklej... Neměla jsem čas tho dokončit, ae musela jsem tho dokončit... Doufám, že se vám aspoň kousíneček bude líbit.


Příběh
Jednou jedna holka (J) projížděla blogy a různé články. Našla blog, který se jí moc líbil. Proto požádala autorku blogu (S), aby jí na sebe dala kontakt. Asi po půl roku se sešly a společně jely na koncert své nejoblíbenější kapely. Seznámily se lépe a osobněji. Protože S přijela za J, tak musela zase odjet po pár dnech. J se moc stýskalo, určitě se moc stýskalo i S, a tak si řekly, že by se o velkých prázdninách zase sešly. Obě se na velké prázdniny velice těšily. S měla přijet aspoň na dva týdny a protože jí to rodiče zakázali, že už u J byla v dubnu, tak napsala J, ať na dva týdny přijede ona, že nemůže. J byla moc ráda, že spolu budou 3 týdny. Polovinu prázdnin. Skoro. S přijela a J byla nadšená, že zase vidí svou nejlepší kamarádku S. S ji totiž hodně pomáhala. Když byla kvůli něčemu smutná, S ji ukázala lepší stránku události a zase ji nasadila úsměv na tvář.
S a J byly půl týdne u rodičů J a půl týdne u sestry. Potom společně jely na druhou stranu republiky, kde bydlela S. J byla strašně moc spokojená, že může být u kamarádky a byla vděčná, že nějaký internet existuje, jinak by se se S neznala. J byla neustále 24 hodin denně se S a proto si na ni zvykla velmi brzo. S seznámila J s jejím nejlepším kamarádem V. J se V moc líbil, ale problém byla dálka. Tak daleko od sebe bydleli. S říkala J, že se V taky líbí, jenomže dálka hraje velkou roli. Proto spolu dělali blbosti, všichni tři. Dokud mohli. Dva týdny spolu chodili ven, v noci byli taky venku. Přes dopoledne to dospávali všichni tři. Pak spolu zase šli ven, nebo hráli playstation a nebo se dívali na televizi. Prostě si spolu ty dva týdny užívali.
J musela odjet. Po cestě ji bylo do pláče, jenomže neměla slzy a ani ji plakat nebavilo. Ona to nepotřebuje. Protože se J stýskalo po S a V, tak jim volala a oni volali jí. Na prázdniny se navzájem navštěvovali. S a V si brzy pořídili auto, bohužel J byla o 4 roky mladší a neměla nárok ani na motorku po které toužila.
J milovala motorky a po čtyřech letech, kdy si na motorku řidičák pořídila, si pořídila krásnou Hondu. Úplně nadšená se naučila na ní i jezdit. Hned jak se to naučila, zavolala S a V, ať jí čekají. Vydala se na cestu, kde jela opatrně. Jak byla už skoro na místě, stala se nehoda. Autobus jí nedal přednost, když ji měla mít. Proto do ní prudce narazil.
Neřekla S a V, že má motorku a oni čekali, že pojede vlakem jako vždy. Oni jeli v tom autobuse a hned jak uviděli z pod helmy dlouhé černé vlasy, které měla J, tak vyletěli z autobusu. Nejeli autem, protože auto měl půjčené jejich kamarád. Sanitka opatrně sundala J helmu. J ještě žila. S a V se rozeběhli přes ochranku, která je držela a běželi k J.
Prosili jí, ať neumírá. V ji vyznal lásku a ona mu taky. Po té, co se s nima rozloučila a řekla, ať si nechají její motorku jako památku a řekla jim, že je moc ráda, že je poznala, nastal ošklivý okamžik. J zemřela. S a V byli zdrcení její smrtí. Dva týdny byli zamčení v jednom pokoji a plakali pro její smrt.
J se v pokoji objevila. Sedla si s nima a povídali si. J říkala, ať nepláčou, že je furt s nima. Potom jim řekla, že je má stále ráda a ráda je mít bude. A protože S už svého ochranného anděla měla, zeptala se J otázkou zvláštní. Zeptala se V, jestli ji chce jako ochranného anděla. V přikývl. Na S se otočila, že už svého anděla má, že nemůže mít dva. S jí řekla, že ví, kdo je její anděl. J říkala, že každý ochranný anděl, navštěvuje osobu, kterou chrání. S a V se usmáli, protože jim J řekla, že je bude navštěvovat oba. Když budou spolu, bude s oběma a že si zase někdy pokecají. Potom jim řekla, že by zase měli vyjít na slunce a začali pořádně jíst. Když je takhle vidí, je jí z toho smutno.
S a V poslechli J a začali zase od začátku. Vlastně se vrátili do starých kolejí. Jako by J neexistovala... Oni na ni však nezapomněli, jen ji dali někam do rohu jejich komůrky ve ztracených vzpomínkách.
Ale jednou jeli autem na výlet. Stalo se to samé co J. J a ochranný anděl od S zasáhli a tak se naštěstí nic nestalo. V a S usli. S byla jako spolujezdec a V řídil. S spala už předtím, ale V upadl do mikrospánku. V a S se probudili, protože auto sebou trhlo. Vlastně jím trhla J a ochránce S. V zastavil u krajnice a protáhl se. Musel být chvilku na vzduchu, aby se probral. Najednou k němu někdo natáhl ruku, která byla vcelku průsvitná. V se lekl, protože přemýšlel, jestli tím volantem trhl tak moc. J se na něj usmála. V nemohl uvěřit, že vidí J. Je to moc let, kdy ji viděl naposledy. J totiž V mohla navštívit jen tehdy, kdy si to opravdu přál. Aby ji viděl ve snu. Jinak ona ho hlídala ve dne v noci. J a V se objali.
V po té skoro bouračce J už nikdy neviděl. Ani S ji neviděla. Tak žili šťastně dál a jednou se vzali a měli spolu krásné dvojčata.
Konec

Z thoho příběhu je mi celkem dost smutno... Nevím proč, asi protože je mi líto thé nádherné Hondy :D... Musela bejt solidně rozsekaná...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 romee romee | E-mail | Web | 19. srpna 2007 v 17:23 | Reagovat

:D nj krutej příběh a chudák motorka

2 Janee =), Jei_Jei Janee =), Jei_Jei | E-mail | Web | 19. srpna 2007 v 18:44 | Reagovat

:D

3 Janee =), Jei_Jei Janee =), Jei_Jei | E-mail | Web | 19. srpna 2007 v 18:44 | Reagovat

Hehehe.. Dneska mi Venus, tha svině řekl, že si tho přečet... Zmetek malej :D... Se k thomu ani neměl dostat :D...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama