Nuda? Jenom někdy =D

17. srpna 2007 v 0:52 | Janee =), Jei_Jei |  Ode mě
Hehehe.. Thakže jako jsem nakreslila pár obrázků na horách... Nejvíce se mi poved smrťák... Thoho jsem plánovala dlouho.. Pak už tho není dokonalý, ptže jsem neměla nápady... Nuda byla velká, ae tha polštářová bitka jedno odpoledne... Thothiž v sobothu, tham přijeli na hory sestřenice (dvojčata+ještě jedna), bratranec a jeho kámoška. Jako vždy jsem šla v neděli uspat V&V (dvojčata sestřenice) a jak jsme se vzbudili (chodila jsem spát s nimaImage Hosted by ImageShack.us) mno thak tham přišla Martina a V&P (bratranec a jeho kámoška) mno a začala polštářová bitva... Můj nápad Image Hosted by ImageShack.us... Mno thak jsme vedli bitku asi hodinu, jenomže jak jsme skákali z postele do postele atd... thak se otřásal strop.. Babina a dědyn thothiž maj chatu na horách... Mno a tham jsou dvě patra... A navrchu je ložnice, kde všichni spí... Mno a když jdete a dupete, thak tho dole jde děsně slyšet Image Hosted by ImageShack.us... Mno a jak jsme skákali (ptže thoe v podstatě velké podkroví, thak jsou postele z rozkládacích křesel, bo madrace jsou na zemi) thak tho šlo dole vcelku dost slyšet... Babina přišla nahoru, odvedla si V&V mno a my jsme tho museli uklidit... Byla vcelku prča Image Hosted by ImageShack.us... Měli jste vidět, jak se tvářila, když přišla nahoru a viděla then bordel... Postele byly hustě rozházený theda Image Hosted by ImageShack.us... Mno thak jsme tho uklízeli další půl hodiny, ptže jsme tho na sebe házeli dost velkou silou, jak jsme se přehazovali Image Hosted by ImageShack.us mno a thak jsme uklidili... Dycky: Thoe tvůj polštář!!! mno a hned pic do tlamy Image Hosted by ImageShack.us... Já jsem se tham dost vyblbla Image Hosted by ImageShack.us... Ae jinak na horách vcelku nuda Image Hosted by ImageShack.us... Možná thu hodim obrázky, co jsem nakreslila Image Hosted by ImageShack.us..

Jsou thady Image Hosted by ImageShack.us:

Thak thoe then podařenej smrťák =DJsem kreslila (aspoň jsem se snažila) malýho pejska.. Theď si nevzpomenu na jméno rasy

Mno a protože mi blběskenovala tiskna, thak tham není A a datum... Má tho bejt potkan... =DTho se mi thaky dost líbí... Jednoduchý a pěkný =)

Snad se vám líbí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 romee romee | E-mail | Web | 17. srpna 2007 v 0:57 | Reagovat

:D no LoL ale obrázky pěkný

2 Janee =), Jei_Jei Janee =), Jei_Jei | E-mail | Web | 17. srpna 2007 v 1:36 | Reagovat

Já je thu ani nevidím, ae přithom jsem je thu dávala... :D... Mno LoL..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama